Online generátor hesel – Nove-heslo.czNove-heslo.cz

Historie novinek – Neve-Heslo.cz

Domů » Historie novinek – Neve-Heslo.cz » Aktualizace generátoru hesel – Uložení nastavení generátoru

Aktualizace generátoru hesel – Uložení nastavení generátoru

4. 12. 2020

Za nápad k dnešní aktualizaci generátoru hesel bych velmi rád poděkoval Ikre. Spolu s nápadem na ukládání nastavení generátoru, jsem spojil několik dalších aktualizací, které se mi od posledně řadili do fronty.

Seznam novinek:
– Přibylo zatržítko „Uložit nastavení generátoru“. Zvolením této možnosti se uloží Vaše aktuální nastavení generátoru a při každé další návštěvě / generování se toto nastavení automaticky použije. Nastavení se ukládá do cookies pod názvem „GEN_SAVE“. Jejím vymazáním se vymaže i nastavení generátoru. K vymazání cookie dojde i když zatržítko uložit deaktivujete a kliknete na tlačítko „Generuj hesla“.

– Zdvojnásobil jsem limity generátoru. Aktuálně je tedy možné generovat až 3 000 běžných hesel a maximálně 1 000 hesel s vynucením obsahu znaků. Bohužel i když jsem optimalizoval co šlo, tak při takových množstvích dat, už se může projevit lehké zpoždění.

– Rozhodl jsem se ze strany Kontaky vypustit kontaktní formulář. Nebyl nijak využíván, za poslední dva roky jsem skrz něj dostal jeden možná dva smysluplné email. Tedy nemá smysl udržovat takový subsystém a všechny mailové knihovny a skripty jsou fuč. Systému se výrazně odlehčilo a já nebudu muset řešit spamery, které kontaktní formulář vysloveně dráždí.

– Plus jsem udělal pár drobných úprav v šabloně, v nastavení reklam a přidal jsem pár pravidel a omezení do robotího dektoru.

A to je vše. Moc díky za nápady a podporu. Snad příští aktualizace nebude zase až za rok :).